POREČ OKOLICA!!! Dvije samostojeće moderne kuće sa bazenom, 8,5 km od Poreča
POREČ OKOLICA!!! Dvije samostojeće moderne kuće sa bazenom, 8,5 km od Poreča
Cijena
Cijena
880.000€
(6.619.354 kn)
Kuće modernog dizajna sa bazenom izgrađene su 2020. godine, na mirnoj lokaciji nedaleko do Poreča i mora (8,5 km). Prodaju se obje kuće opremljene namještajem i opremom za cijenu od 880.000 eur + pdv, odnosno vlasnik prodaje tvrtku koja je isključivo vlasnik tih kuća. Kuće su vrlo slične, u prizemlju imaju hodnik, kupaonu, spremište blagovaonu s kuhinjom, i dnevni boravak sa izlaskom na natkrivenu terasu, vrt i bazen (svaki bazen ima 31 m2). Unutarnjim stepenicama odlazi se na kat gdje se nalaze tri spavaće sobe svaka sa svojom osobnom kupaonom, a povezane su sve sa vanjskom terasom. Na katu se nalazi i tehnička soba u kojoj je strojarnica za dizalicu topline, koju kuća koristi za grijanje i hlađenje prostorija. Stolarija je PVC, ima roletne, komarnike i troslojno staklo. Važno je naglasiti da je investitor u korištenju HAMAG kredita u iznosu od 380.000 eur na 14 godina , prvih 5 godina se ne plaća kamata, dok se nakon toga plaća kamata od 4%. Isti kredit kupac može preuzeti po istim uvjetima, ukoliko je državljanin RH i ukoliko ostvaruje prihode u RH!!!
Provizija agencije za kupca iznosi 3% + PDV i plaća se u slučaju kupovine nekretnine kod zaključenja kupoprodajnog Ugovora.
Osnovni podaci
- Površina:
- 500 m2
- Spavaće sobe:
- 3
- Broj stambenih jedinica:
- 2
- Udaljenost od mora:
- 8500 m
- Udaljenost od centra:
- 8500 m
- Godina izgradnje:
- 2020 godina
Za sve informacije, pošaljite poruku ili
nas nazovite na +385 51 220 024, +49 176 69491885
Zaštita osobnih podataka | Opći uvjeti poslovanja | © 2022 Euro Immobilien d.o.o. Sva prava pridržana
Ova web stranica koristi kolačiće i slične tehnologije kako bi vam pružila najbolje korisničko iskustvo, uključujući personalizaciju oglašavanja i sadržaja. Postavke kolačića možete podesiti u svojem web pregledniku. Klikom na 'Prihvaćam', pristajete na korištenje kolačića.